Tombow Sada Creative Study Kit

Tombow Sada Creative Study Kit

345,00  včetně DPH

 • Sada obsahuje:
  • 1 x čtyřbarevné kuličkové pero Reporter 4 perfektní pro tvoření barevných poznámek. Pero má čtyři náplně: černou, modrou, červenou a zelenou, takže s ním hravě zvládnete úkoly všeho druhu. Barvy lze jednoduše přepínat pomocí čtyř tlačítek. Gumový úchop zajišťuje pohodlné držení. Barva těla: transparentní modrá.
  • 4 x oboustranný zvyrazňovač MONO edge. Široký seříznutý hrot se skvěle hodí pro označování vybraných pasáží textu nebo důležitých dat, tenkým kulatým hrotem si zase můžete dělat drobné barevné poznámky na okraj. Oba hroty jsou vybavené plastovým chráničem, díky němuž pravítka a šablony používané při zatrhávání zůstanou čisté. Inkoust je rychleschnoucí, takže se nerozmazává. Barvy: pink, green, sky blue, golden yellow.
  • no4 x oboustranný fix TwinTone. Tyto fixy jsou vybaveny dvěma hroty, jedním tenkým a jedním širším kulatým, a skvěle se hodí pro poznámkování a zapisování. Také je lze použít pro zkrášlování poznámek – drobnými obrázky je můžete vizualizovat a vdechnout jim osobitý vzhled. Fixy TwinTone se v tomto setu výborně doplňují se zvýrazňovači MONO edge – inkoust MONO edge kryje méně než inkoust TwinTone, takže poznámky psané těmito fixy TwinTone lze bez problémů zatrhávat zvýrazňovači MONO edge. Barvy: pink, green, carrot orange, turquoise blue.

Popis

Kreativní studijní sada Creative Study Kit obsahuje výběr velmi kvalitních výrobků značky Tombow, které vám usnadní studium a pomohou s plánováním. Psací potřeby, jež jsou součástí sady, vám umožní být kreativní dokonce i při dělání poznámek. Sada obsahuje také QR kód s odkazem na tipy a triky, jak organizovat svůj čas a úkoly a jak psací potřeby obsažené v sadě používat. Doporučeno osobám starším 14 let. 

 

Další informace

Hmotnost0,05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tombow Sada Creative Study Kit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
 1. Klára

  Úžasný kurz, Hanka se dokáže zcela přizpůsobit zkušenostem žáka, nikam nespěchá a vše hezky vysvětlí. Je to skvělá cesta pro ty kteří se chtějí přiučit něčemu novému, ale nevědí jak na to nebo kde začít. kurz jsem si opravdu moc užila, navíc z pohodlí domova:) už se těším až budu po večerech trénovat. Hani moc děkuji!

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

 2. Kristýna J.

  Pamatuji si ten den, kdy jsem se zúčastnila kurzu Krasopsaní jako by to bylo včera.

  Bylo to 26. června 2021, Covid byl na ústupu, ale bohužel, byla veškerá školení stále pouze on-line formou, ale strašně jsem se na ten kurz těšila. Celý den byl pro mě hektický, byla sice sobota, ale ten den od rána až do večera jsem měla přesně naplánovaný, dopoledne focení, odpoledne kurz a večer odjezd do mé rodné vesnice, kde se konala pouť – tam samozřejmě nesmím chybět! 😀

  Konečně jsem se dočkala odpoledne, kurz, o kterém jsem dlouho přemýšlela, že si udělám u krasopisky byl TU! Přihlásím se a krasopiska HANKA, mi oznámí, že mám kurz pouze pro sebe, že se jí všichni odhlásili a že se bude věnovat jenom mě! WOOOW! Byla jsem z toho opravdu nadšená, kurz mi dal opravdu mnoho.

  I když je to víc jak rok stále si pamatuji, co jsem se tam učila a jaké rady mi krasopiska dala. Musím uznat, že ani po roce a půl si moje ruka nezvykla, a stále mě to při psaní bolí, ale čím dál tím víc se doba bolesti oddaluje. Snažím se trénovat často, ale je to přece jen úplně jiný pohyb, ruky, než na který jsem byla zvyklá, a ještě jsem levák, takže to mám o to horší, jiný sklon ruky a tak dále, ale nevzdala jsem to, a stále trénuji a baví mě to! Přijdu si jako v první třídě, i když sama psacím písmem píšu a používám ho, tohle je opravdu něco jiného.

  Můj další plán je pořídit si kaligrafické pero ✍️✒️a postupně přejít z fix na krásnou „pravou“ kaligrafii!

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

 3. Kateřina

  Kurz krasopsaní jsem si moc užila! Hanka se zcela přizpůsobila mým dosavadním zkušenostem (a nezkušenostem) a pomohla mi zaměřit se na části Krasopísanky, které pro mě byly nejvíc užitečné. Cítím se teď mnohem víc komfortně s brush penem a mám motivaci víc procvičovat a zlepšovat se. Těším se, že se opět setkáme na nějakém kurzu 🙂

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?