Tombow Sada Creative Study Kit

Tombow Sada Creative Study Kit

345,00  včetně DPH

 • Sada obsahuje:
  • 1 x čtyřbarevné kuličkové pero Reporter 4 perfektní pro tvoření barevných poznámek. Pero má čtyři náplně: černou, modrou, červenou a zelenou, takže s ním hravě zvládnete úkoly všeho druhu. Barvy lze jednoduše přepínat pomocí čtyř tlačítek. Gumový úchop zajišťuje pohodlné držení. Barva těla: transparentní modrá.
  • 4 x oboustranný zvyrazňovač MONO edge. Široký seříznutý hrot se skvěle hodí pro označování vybraných pasáží textu nebo důležitých dat, tenkým kulatým hrotem si zase můžete dělat drobné barevné poznámky na okraj. Oba hroty jsou vybavené plastovým chráničem, díky němuž pravítka a šablony používané při zatrhávání zůstanou čisté. Inkoust je rychleschnoucí, takže se nerozmazává. Barvy: pink, green, sky blue, golden yellow.
  • no4 x oboustranný fix TwinTone. Tyto fixy jsou vybaveny dvěma hroty, jedním tenkým a jedním širším kulatým, a skvěle se hodí pro poznámkování a zapisování. Také je lze použít pro zkrášlování poznámek – drobnými obrázky je můžete vizualizovat a vdechnout jim osobitý vzhled. Fixy TwinTone se v tomto setu výborně doplňují se zvýrazňovači MONO edge – inkoust MONO edge kryje méně než inkoust TwinTone, takže poznámky psané těmito fixy TwinTone lze bez problémů zatrhávat zvýrazňovači MONO edge. Barvy: pink, green, carrot orange, turquoise blue.

Popis

Kreativní studijní sada Creative Study Kit obsahuje výběr velmi kvalitních výrobků značky Tombow, které vám usnadní studium a pomohou s plánováním. Psací potřeby, jež jsou součástí sady, vám umožní být kreativní dokonce i při dělání poznámek. Sada obsahuje také QR kód s odkazem na tipy a triky, jak organizovat svůj čas a úkoly a jak psací potřeby obsažené v sadě používat. Doporučeno osobám starším 14 let. 

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tombow Sada Creative Study Kit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
 1. Kateřina Polcarová

  Skvěle se mi hodila na trénink když jsem začínala. K písance je také přiložen super brushpen Tombow takže stačí si jen sednout za stůl, pustit třeba nějakou hezkou hudbu, uvařit kávu a prostě začít.
  Dodnes ji používám když si nejsem jistá u nějakého písmene.
  Dokoupila jsem si také knihu Krasopsaní s Krasopiskou a je to nádherné čtení. Krásně zpracováno, spousty informací a hlavně nádherné fotky prací Hanky Krasopisky!
  Ať se Vám psaní daří ale hlavně ať z toho máte radost a potěšení, to je totiž nejdůležitější!

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

 2. Lucie

  Krasopsaní je vášeň, která Vás chytne a jen tak nepustí a díky KrasoPísance je to intenzivnější. Je to skvělý nástroj na trénování. Líbí se mi, že je to celé v češtině a je to přesně to co na začátek potřebujete. Můžu vřele doporučit.

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

 3. Olina, Brno

  Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne i když se přiznám, že jsem na něj zapomněla a přijela na poslední chvíli. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?