Tombow Sada One Line Art Set

Tombow Sada One Line Art Set

435,00  včetně DPH

 • A

Popis

Motivy nakreslené jediným tahem: takzvaný One Line Art je nyní skutečným hitem. Sada One Line Art Set, která vznikla ve spolupráci s Heinke Nied (Silberstolz), odbornicí na tuto techniku, vám poskytne dokonalé vybavení, s nímž se do vzrušujícího světa One Line Art ponoříte i vy.

 • Výrobky:
 • – 1x fineliner MONO drawing pen pro přesné, rovnoměrné linie. Hrot 03 (šířka stopy cca 0.35 mm). Barva: černá.
  – 1x štětcový fix Fudenosuke: Pevný a zároveň elastický hrot pro černé linky s proměnlivou šířkou. Tento fix propůjčí vaším výtvorům ještě větší hloubku. Měkká varianta hrotu. Barva: černá.
  – 1x oboustranný fix ABT Dual Brush Pen. Ohebný nylonový štětcový hrot a tenký polyesterový hrot pro barevné One Line obrázky tvořené linkou s proměnlivou šířkou. Skvěle se také hodí pro tvoření akvarelových pozadí. Barvy nejsou světlostálé. Barva: deepblue (565).
  – 1x vodní štětec Water Brush (prázdný) pro malování fixy ABT Dual Brush Pen a tvoření akvarelových pozadí.
  – 1x omyvatelná paleta ideální pro míchání a nabírání barev fixů ABT Dual Brush Pen.
  – 1x akvarelový blok formátu A6 (14,8 x 10,5 cm): 15 listů, 300 g/m², krémově bílý, za tepla lisovaný papír. Neobsahuje kyseliny a je odolný. Hladký povrch je ideální pro One Line Art. Díky vysoké gramáži se také skvěle hodí pro akvarelová pozadí.
  – 1x návod vytvořený Heinke Nied (Silberstolz) (dostupný v jazycích: EN, DE, ES, FR, IT). Tato odbornice na One Line Art a autorka knih na toto a jiná výtvarná témata v průvodci vysvětluje, čím je One Line Art výjimečný a jak vytvořit různé motivy pomocí výrobků obsažených v sadě. Součástí průvodce je také QR kód pro stažení video návodů.
  – 2x pohlednice s obrázky vytvořené jedním tahem, které můžete někomu poslat nebo darovat.
   

Další informace

Hmotnost0,05 kg
Odstín

Levandulová, Pastelově modrá, Pastelově zelená, Pastelově růžová, Pastelově žlutá, Bílá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tombow Sada One Line Art Set“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
 1. Klára

  Úžasný kurz, Hanka se dokáže zcela přizpůsobit zkušenostem žáka, nikam nespěchá a vše hezky vysvětlí. Je to skvělá cesta pro ty kteří se chtějí přiučit něčemu novému, ale nevědí jak na to nebo kde začít. kurz jsem si opravdu moc užila, navíc z pohodlí domova:) už se těším až budu po večerech trénovat. Hani moc děkuji!

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

 2. Kristýna J.

  Pamatuji si ten den, kdy jsem se zúčastnila kurzu Krasopsaní jako by to bylo včera.

  Bylo to 26. června 2021, Covid byl na ústupu, ale bohužel, byla veškerá školení stále pouze on-line formou, ale strašně jsem se na ten kurz těšila. Celý den byl pro mě hektický, byla sice sobota, ale ten den od rána až do večera jsem měla přesně naplánovaný, dopoledne focení, odpoledne kurz a večer odjezd do mé rodné vesnice, kde se konala pouť – tam samozřejmě nesmím chybět! 😀

  Konečně jsem se dočkala odpoledne, kurz, o kterém jsem dlouho přemýšlela, že si udělám u krasopisky byl TU! Přihlásím se a krasopiska HANKA, mi oznámí, že mám kurz pouze pro sebe, že se jí všichni odhlásili a že se bude věnovat jenom mě! WOOOW! Byla jsem z toho opravdu nadšená, kurz mi dal opravdu mnoho.

  I když je to víc jak rok stále si pamatuji, co jsem se tam učila a jaké rady mi krasopiska dala. Musím uznat, že ani po roce a půl si moje ruka nezvykla, a stále mě to při psaní bolí, ale čím dál tím víc se doba bolesti oddaluje. Snažím se trénovat často, ale je to přece jen úplně jiný pohyb, ruky, než na který jsem byla zvyklá, a ještě jsem levák, takže to mám o to horší, jiný sklon ruky a tak dále, ale nevzdala jsem to, a stále trénuji a baví mě to! Přijdu si jako v první třídě, i když sama psacím písmem píšu a používám ho, tohle je opravdu něco jiného.

  Můj další plán je pořídit si kaligrafické pero ✍️✒️a postupně přejít z fix na krásnou „pravou“ kaligrafii!

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

 3. Kateřina

  Kurz krasopsaní jsem si moc užila! Hanka se zcela přizpůsobila mým dosavadním zkušenostem (a nezkušenostem) a pomohla mi zaměřit se na části Krasopísanky, které pro mě byly nejvíc užitečné. Cítím se teď mnohem víc komfortně s brush penem a mám motivaci víc procvičovat a zlepšovat se. Těším se, že se opět setkáme na nějakém kurzu 🙂

  ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?