Tombow Sunny Lettering Set

Tombow Sunny Lettering Set

310,00 

  • Balení obsahuje:
    • 3x lihový oboustranný fix Tombow ABT PRO. Elastický poddajný štětcový hrot z nylonu je ideální pro lettering. Široký seříznutý hrot umožňuje jednolité nanášení barvy a skvěle se hodí pro kreslení obrysů. Tenké tělo fixu se pohodlně drží v ruce. Fix má permanentní inkoust na alkoholové bázi: pomocí vrstvení barev lze vytvářet hloubku a stíny, vrstvením lze také docílit krytí bez viditelných tahů. Barvy: Purple (665), Cherry (815), Chrome Orange (993).
    • 1x oboustranný štětcový fix Fudenosuke. Ideální pro dokreslování obrysů a přidávání hloubky. Barvy: černá a šedá.
    • 1x návod (EN, DE, ES, FR, IT). Umělkyně Katharina Arends (@letterbraut) v návodu, který je součástí balení, vysvětluje, jak pomocí výrobků z této sady vytvářet nápisy s monochromatickými efekty i pestré barevné přechody. Návod zahrnuje také QR kód pro stažení vzorů nápisů.

Popis

Sada Sunny Lettering Set obsahuje základní výbavu pro lettering s lihovými fixy ABT PRO. V návodu, který je součástí balení, umělkyně Katharina Arends (@letterbraut) vysvětluje, jak pomocí výrobků z této sady vytvářet nápisy s monochromatickými efekty i pestré barevné přechody.

Další informace

Hmotnost0,05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tombow Sunny Lettering Set“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
Powered by
1-3 of 26 reviews
  1. Online kurz krasopsaní byl pro mě přínosným a díky Hance velmi příjemným zážitkem. Těším se na další!

  2. I já přidám svou zkušenost, která určitě není první a ani poslední, osobně jsem byla asi před 3 lety na kurzu v Praze brush penem a tím se rozjela má kreativita ve tvorbě přání, jmenovek na svatbu, dárků pro své blízké,…. a hlavně radost, z toho co dělám, je to i skvělý relax a počkejte ty výsledky 🙂 Věděla jsem, že budu chtít víc a včera jsem s Hankou měla online kurz s kaligrafickým perem a bylo to opět úžasný. Hanka ví, co dělá a dělá to fantasticky, přizpůsobí to k vašim zkušenostem, přáním a i jsme si u toho hezky popovídaly. Pokud se někdo rozmýšlíte, tak vám vřele Hanku jen a jen doporučím, uděláte tím radost nejenom sobě, ale i vašim známým 🙂 Jejich e-shop nikdy neopustím s prázdnou, výbava musí být. Děkuji za další zkušenosti

  3. Úžasný kurz, Hanka se dokáže zcela přizpůsobit zkušenostem žáka, nikam nespěchá a vše hezky vysvětlí. Je to skvělá cesta pro ty kteří se chtějí přiučit něčemu novému, ale nevědí jak na to nebo kde začít. kurz jsem si opravdu moc užila, navíc z pohodlí domova:) už se těším až budu po večerech trénovat. Hani moc děkuji!

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?