Dárková krabička černá na Krasopero a bloky (A4/A5)

Dárková krabička černá na Krasopero a bloky (A4/A5)

200,00 300,00  včetně DPH

  • Pevná, potahovaná, lepenková krabice s víkem se zlatě raženým logem
  • Ideální na luxusní dárkové balení 
  • Poslouží jako úložný box na kaligrafické potřeby
  • Na výběr je více velikostí
  • Vyrobeno v ČR
Zrušit výběr

Popis

Pro ty, kteří chtějí udělat velkou radost. Krabice jsou prázdné, náplň je na vaší kreativitě! Pevné, potahované krabice z lepenky, jsou určeny nejen na předání dárku. Samotná krabička je výborná jako úložný a okrasný box pro všechny (nejen) kaligrafické potřeby. Výše si můžete vybrat z velikostí. A5, A4 nebo krabička na Krasopero. Nebo všechny tři, krásně do sebe zapadnou!

Krabice A4 a A5 mají na víku zlatě ražené logo Krasopisky. Krabička na Krasopero má na víku zlatě ražené logo Krasopera s mini srdíčkem. Doladěno s láskou do nejmenšího detailu..

Další informace

Rozměry -

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dárková krabička černá na Krasopero a bloky (A4/A5)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč (vč. DPH) je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?