Kniha Krasopsaní s Krasopiskou

Kniha Krasopsaní s Krasopiskou

490,00 

 • Naskladníme v průběhu roku 2021
 • První kniha o krasopsaní v ČR od české autorky
 • Kniha obsahuje 180 stran barevných profi fotek, tipů, rad a návodů, slovníček pojmů, seznam dodavatelů a další. Více info níže
 • Lepená vazba, měkké desky, rozměry : 22 x 22 cm
 • Luxusní zlatý sleeking na obálce
 • Kniha není ve stylu cvičebnice, od toho je Krasopísanka 🙂
Vyčistit

Popis

V této knížce vám o krasopsaní řeknu všechno, co jste chtěli vědět, ale nenašli na to odpovědi. Dozvíte se o všech možných psacích potřebách na všechny možné povrchy, o technikách, o kterých jste u nás možná ani neslyšeli, a prozradím vám i spoustu tipů a triků. Pokud jste se, stejně jako já, zamilovali do krásy moderní kaligrafie, bude tato knížka vaším kraso-průvodcem. Ať už jste začátečníci, hledající praktické rady, nebo pokročilí „lovci inspirace“, určitě se dozvíte něco nového a vaše oko potěší krásné fotografie z kaligrafického světa.

Zaměřila jsem se na techniky, které mě okouzlily a jsem si jistá, že vás také dostanou. Kniha je nejen sbírkou návodů a seznamem pomůcek nebo tipů na obchody, ale především průvodcem světa krasopsaní. Podělím se s vámi o zkušenosti, které jsem v tomto oboru nabrala od svých úplných začátků až po dnešek včetně těch špatných, kterým se díky této knize můžete vyvarovat.

Nechci vás zavalit spoustou teorie a cizích názvů. Ráda bych vám moderní kaligrafii představila tak, jak ji vidím já. Srozumitelně a zábavnou formou. Napříč stránkami najdete spoustu mých doporučení, ale také subjektivních pohledů. Proto se neukvapujte a nezbavujte se toho, co už doma máte jen proto, že se o tom nezmiňuji v knize. Kouzlo krasopsaní totiž spočívá právě i v tom, že si ho časem každý uchopí a rozvine po svém – ovlivní ho nejen svým uměleckým cítěním, ale i tím, co mu „padne do ruky“. Jednotlivými stránkami se prolíná i můj příběh, takže se můžete dozvědět nejen o mých začátcích, ale třeba i o tom, odkud mám ten pěkný kalamář nebo jak jsem se dostala ke zlatým inkoustům. Kniha je inspirací pro vaše krasopsaní. Je to ale jen na vás – styl má totiž každý jiný: vy si můžete zvolit zdobnější, barevnější, nebo naopak jednodušší a více minimalistický. Záleží jen na vaší chuti a kreativitě.

Krása písma může učarovat komukoliv, a proto, abyste si krasopsaní zamilovali, nemusíte ležet dlouhé hodiny v historických a teoretických knihách. Říct si pár základních faktů a pojmů vám pomůže k pochopení písma. V knížce najdete i teoretickou část a také slovníček pojmů, jenž vám bude nápomocný v případě, že si budete potřebovat ujasnit třeba některé anglické termíny, kterými se svět moderní kaligrafie jenom hemží. A nebudou chybět ani odpovědi na nejčastější otázky, které se týkají kreativity, krasopsaní a také podnikání v oboru. Doufám, že pro vás tato kniha bude inspirací ale i motivací, pokud jste se vydali na cestu za svým snem – ať už tím uměleckým, nebo kterýmkoli jiným.

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 22 × 22 cm

8 recenzí Kniha Krasopsaní s Krasopiskou

 1. Alča

  Skvělá knížka o různých technikách psaní. Krásně se čte. Je plná vyčerpávajících informací pro hlavně pokročilé krasopisce, které nechtějí psát jen černou na papír 🙂

 2. Kája K. (manažer obchodu)

  Knihu mám a je opravdu boží❤️ Už jsem si pár knih prošla, ale přesně tuhle jsem hledala. Knihu která nebude celá napsaná o tom já véct tah nahoru a dolů. Samozřejmě chápu, že pro úplné začátečníky se to hodí, ale já chtěla knihu kde bude mnoho technik, inspirace, fotek a také bych chtěla podotknout že v knížkách které jsem měla byla většina obrázků(nápisů) vytvořena na iPadu přitom knížka o písmu by podle mě měla obsahovat(pokud není v názvu jinak uvedeno) hlavně ruční písmo. Myslím že tahle kniha je perfektně udělaná, přečtete si o technikách, nástrojích a mnoha dalších užitečných krasopisných věcech, a v písance kterou si můžete dokoupit i s brush penem si vyzkoušíte nebo procvíčíte praxi. Kniha je výborná, maximální spokojenost a děkuji za skvělé rady, tipy a nové techniky. Např. psaní perem na fólie je fakt úžasné.

 3. Kateřina Ch. (manažer obchodu)

  Přenádherně a elegantně zpracovaná bible krasopsaní od Krasopisky v mé knihovně nesměla chybět, což si uvědomily mé kamarádky a darovaly mi ji k narozeninám v loňském roce. Srozumitelná, inspirativní a plná obrazů. Čistá a půvabná. Plná nejnápaditějších technik a způsobů využití moderní kaligrafie. I tak a mnoha dalšími superlativy by se dala tahle krásná kniha popsat. Můžete ji od začátku do konce číst kdykoli zapomenete, proč jste se pustili do kreativní činnosti, ačkoli zcela bez pochyby nemáte špetku talentu od Boha, nebo jen listovat a čerpat motivaci a inspiraci. S Krasopiskou máte pocit, že krasopsát se může naučit každý. Nezáleží na tom, že váš rukopis by vás sám o sobě dostal na medicínu. Stačí píle, cvik a pochopení pár základních principů. Pak už si najdete vlastní styl a pojetí této nádherné disciplíny. A nejen na stránkách knihy se do písma budete znova a znova zamilovávat.

 4. Lucie (manažer obchodu)

  Knizka je naprosto nejuzasnejsi, je videt, kolik prace jsi nad tim stravila. Jsem takovej maniak a mam podobnych knizek doma dost, i ted ty ceske nove z velkych vydavatelstvi a ta tva je naprosto objektivne nejlepsi 🙂 takze jeste jednou takto za ni moc dekuju 🙂

 5. Anička K. (manažer obchodu)

  Nemám slov. Všechno boží. Knihu jsem zatím prolítla, ale můžu říct, že během té chvilky jsem si ujasnila nějaké kaligrafické pojmy.
  Jsem nadšená, děkuji za to, co děláš Krasopisko. Bez tebe by ze mě krasoholic nebyl. Hihi

 6. Lucie (manažer obchodu)

  Úžasné je, když si někdo dá záležet a i taková po netu objednaná knížka dorazí zabalená jako dárek, ale je fakt, že od Krasopisky jsem nic jiného nečekala. Jdu nasávat krásu a inspiraci.

 7. Šárka M. (manažer obchodu)

  Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! ? Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

 8. Bára S. (manažer obchodu)

  Ta kniha je prostě sexy!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?