Kniha Krasopsaní s Krasopiskou

590,00  včetně DPH

  • První kniha o krasopsaní v ČR od české autorky
  • Kniha obsahuje 180 stran barevných profi fotek, tipů, rad a návodů, slovníček pojmů, seznam dodavatelů+maličkosti navíc..více info níže
  • Limitovaný počet kusů, dotisk bude pravděpodobně až příští rok
  • Šitá vazba v tvrdých deskách, rozměry : 22 x 22 cm
  • Luxusní zlatý sleeking na obálce
  • Kniha není ve stylu cvičebnice, od toho je Krasopísanka 🙂

Dostupnost: Skladem

V této knížce vám o krasopsaní řeknu všechno, co jste chtěli vědět, ale nenašli na to odpovědi. Dozvíte se o všech možných psacích potřebách na všechny možné povrchy, o technikách, o kterých jste u nás možná ani neslyšeli, a prozradím vám i spoustu tipů a triků. Pokud jste se, stejně jako já, zamilovali do krásy moderní kaligrafie, bude tato knížka vaším kraso-průvodcem. Ať už jste začátečníci, hledající praktické rady, nebo pokročilí „lovci inspirace“, určitě se dozvíte něco nového a vaše oko potěší krásné fotografie z kaligrafického světa.

Zaměřila jsem se na techniky, které mě okouzlily a jsem si jistá, že vás také dostanou. Kniha je nejen sbírkou návodů a seznamem pomůcek nebo tipů na obchody, ale především průvodcem světa krasopsaní. Podělím se s vámi o zkušenosti, které jsem v tomto oboru nabrala od svých úplných začátků až po dnešek včetně těch špatných, kterým se díky této knize můžete vyvarovat.

Nechci vás zavalit spoustou teorie a cizích názvů. Ráda bych vám moderní kaligrafii představila tak, jak ji vidím já. Srozumitelně a zábavnou formou. Napříč stránkami najdete spoustu mých doporučení, ale také subjektivních pohledů. Proto se neukvapujte a nezbavujte se toho, co už doma máte jen proto, že se o tom nezmiňuji v knize. Kouzlo krasopsaní totiž spočívá právě i v tom, že si ho časem každý uchopí a rozvine po svém – ovlivní ho nejen svým uměleckým cítěním, ale i tím, co mu „padne do ruky“. Jednotlivými stránkami se prolíná i můj příběh, takže se můžete dozvědět nejen o mých začátcích, ale třeba i o tom, odkud mám ten pěkný kalamář nebo jak jsem se dostala ke zlatým inkoustům. Kniha je inspirací pro vaše krasopsaní. Je to ale jen na vás – styl má totiž každý jiný: vy si můžete zvolit zdobnější, barevnější, nebo naopak jednodušší a více minimalistický. Záleží jen na vaší chuti a kreativitě.

Krása písma může učarovat komukoliv, a proto, abyste si krasopsaní zamilovali, nemusíte ležet dlouhé hodiny v historických a teoretických knihách. Říct si pár základních faktů a pojmů vám pomůže k pochopení písma. V knížce najdete i teoretickou část a také slovníček pojmů, jenž vám bude nápomocný v případě, že si budete potřebovat ujasnit třeba některé anglické termíny, kterými se svět moderní kaligrafie jenom hemží. A nebudou chybět ani odpovědi na nejčastější otázky, které se týkají kreativity, krasopsaní a také podnikání v oboru. Doufám, že pro vás tato kniha bude inspirací ale i motivací, pokud jste se vydali na cestu za svým snem – ať už tím uměleckým, nebo kterýmkoli jiným.

 

Mohlo by se Vám líbit…