Mini Krasobloček

Mini Krasobloček

49,00 69,00 

  • 30 listů tmavých papírů vyšší gramáže včetně pauzovacího
  • Vhodné na psaní perem a štětcem s barvami Aurora
  • Výborné na tvorbu vzorníku barev nebo testy a mini projekty
  • Do kabelky i na cesty
  • Na výběr ze dvou velikostí
Vyčistit

Popis

Mini Krasobločky vám poslouží na zkoušení nových odstínů barev Aurora nebo jako vzorníček. Určitě přijde vhod i na cesty.

Najdete v nich barevné papíry vyšší gramáže a pár pauzovacích.  Stejné máme i v našem Krasobloku na tvoření. Složení papírů se může změnit.

Krasobločky si sami vyrábíme 🙂

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mini Krasobloček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?