Krasoblok s pauzovacím papírem na psaní perem A4/A5

Krasoblok s pauzovacím papírem na psaní perem A4/A5

169,00 249,00 

  • Nejlepší na trénink krasopsaní perem i brush penem
  • 50 listů průhledného pauzovacího papíru 100g/m2
  • Vložený list s tečkama a linkama
Vyčistit

Popis

Krasoblok s pauzovacím papírem je vhodný jak pro psaní perem, tak i brush penem (štětečkovým fixem). Experimentovat můžete i s water brushem (štětec se zásobníkem na vodu) nebo obyčejným štětcem. Vložený „lenoch“ má z jedné strany linky vhodné pro psaní perem a z druhé strany tečky, výborné pro psaní brush penem. Vyzkoušeno s fixy Tombow, Ecoline, Pentel a Kraso-inkousty.

Můžete psát nebo malovat. Jen mějte na paměti, že se papír při nanesení většího množství vody nebo inkoustu po zaschnutí lehce zvlní.

„Průhledný pauzovací papír je moje srdcovka, miluju ho pro jeho všestrannost a jemnost.“

Další informace

Hmotnost -

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Krasoblok s pauzovacím papírem na psaní perem A4/A5“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?