Krasoblok Pauzáček A4/A5

Krasoblok Pauzáček A4/A5

169,00 249,00 

  • Na krasopsaní perem i brush penem
  • 30 listů pauzovacího papíru vyšší gramáže-nevlní se
  • Pauzovací papír bílý, modrý a růžový
  • Vložená abeceda na obtahování pro malý brush pen i pero
  • Vyrobeno u nás doma v Česku 🙂
Vyčistit

Popis

Krasoblok s pauzovacím papírem je vhodný jak pro psaní perem, tak i brush penem (štětečkovým fixem). Pauzovací papír je vyšší gramáže a proto se nevlní. Krasoblok obsahuje pauzovací papír bílý, modrý a růžový. Bílý- gramáž 150g/m2-20 listů, modrý a růžový 90g/m2-5 a 5 listů.

Vložený lenoch má z jedné strany tečkovanou lineaturu a z druhé strany Abecedu. Výborné, pokud se chcete naučit krasopsaní brush penem nebo perem. Na obtahování můžete použít malý brush pen například Tombow Fudenosuke, Molotow Brush S a Pentel Sign Touch pen. Vyzkoušeno perem a Kraso-inkousty.

Stejný papír najdete i v našem Krasobloku na tvoření.

„Průhledný pauzovací papír je moje srdcovka, miluju ho pro jeho všestrannost a jemnost.“

Další informace

Hmotnost -
Velikost

A4, A5

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Krasoblok Pauzáček A4/A5“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?