Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Brno

1.600,00  včetně DPH

  • Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní
  • Základy krasopsaní brush penem – štětečkovým fixem
  • KrasoPísanka pro začátečníky v ceně
  • Níže zvolte termín
Zrušit výběr

Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní speciálními fixy, dozvíte se triky a kouzla správného krasopisu a dalších speciálních technik. Pracovat budeme s KrasoPísankou, kterou si také vezmete domů na další trénink. Na závěr si popíšeme akvarelový pohled, který si odnesete jako památku na vaše krasopisné začátky 🙂

V ceně jsou dva fixy Tombow, krásná tužka,akvarelový pohled a KrasoPísanka.

Místo konání a čas je vždy uveden u zvoleného datumu. 

Pro držitele Dárkového Poukazu: Pokud jste dárkový poukaz kupovali přes web od 1.10.2018, tak ZDE najdete návod jak jej můžete využít při koupi kurzů v e-shopu.

Kurz Brno

28.3. 13:30-16:30 Brno office (Králova 279, 616 00)

1 recenze Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Brno

  1. Olina, Brno

    Už se těším, až v pochmurných a tmavých  podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne i když se přiznám, že jsem na něj zapomněla a přijela na poslední chvíli. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

Scroll to Top

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?