Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Praha

1.400,00  včetně DPH

  • Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní
  • Základy krasopsaní brush penem – štětečkovým fixem
  • Vhodné i pro leváky
  • Pro muže, ženy a děti od 8 let
  • KrasoPísanka pro začátečníky v ceně
  • Níže zvolte termín
Zrušit výběr

Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní speciálními fixy, dozvíte se triky a kouzla správného krasopisu a dalších speciálních technik. Pracovat budeme s KrasoPísankou, kterou si také vezmete domů na další trénink. Na závěr si popíšeme akvarelový pohled, který si odnesete jako památku na vaše krasopisné začátky 🙂

V ceně jsou dva fixy Tombow, krásná tužka, akvarelový pohled a KrasoPísanka.

Místo konání a čas je vždy uveden u zvoleného datumu.Pro držitele dárkového poukazu: Pokud jste dárkový poukaz kupovali přes web od 1.10.2018, tak ZDE najdete návod, jak jej můžete využít při koupi kurzů on-line.

Kurzy

29.5. 17:30-20:30 Impact Hub Praha (Drtinova 10), 31.5. 16:00-19:00 Kavárna Orient (Klapkova 1035/28)

1 recenze Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Praha

  1. Iva J. Praha

    Krasopsaní byl nejlepší kurz na kterém jsem kdy byla. Po 3 hodinách zjisíte, že se z kaligrafie stane láska na celý život. Kromě toho, že je to úžasná meidtace a relax, je to i veliká radost. Ten pocit, kdy někomu dáte ručně psané a malované přáníčko a vidíte jeho reakci je nepopsatelný. Děkuju Ti Hanko, za tu radost, kterou jsi mě naučila užívat si plnými doušky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

Scroll to Top

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?