ONLINE Kurz Krasopsaní pro začátečníky (brush pen nebo pero)

Sleva!

ONLINE Kurz Krasopsaní pro začátečníky (brush pen nebo pero)

790,00 1.050,00  včetně DPH

 • Zaváděcí ceny!
 • Budete psát zároveň se mnou, kamera snímá mé ruce
 • Vše potřebné na kurz brush penem vám zašleme domů (pokud už Krasopísanku máte, zvolte danou variantu)
 • Den před kurzem vám zašleme odkaz na živý přenos
 • Potřebovat budete pouze připojení k internetu (webkamera není nutná)
 • Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní
 • Vhodné i pro leváky
 • Pro muže, ženy a děti od 8 let
Vyčistit

Popis

Krasopsaní brush penem (fixem): Budeme se učit moderní kaligrafii neboli krasopsaní speciálními fixy, dozvíte se triky a kouzla správného krasopisu a dalších speciálních technik. Pracovat budeme s KrasoPísankou a brush peny Tombow, které vám zašleme domů.

Krasopsaní perem: Ukážu vám základy krasopsaní, jak správně držet násadku, čistit perka nebo jak vybrat ten správný inkoust a papír. Před kurzem vám zašleme na email skripta, která si můžete vytisknout. Za dvě hodiny si ukážeme základní tahy, abecedu a fráze (ty možná dostanete za domácí úkol). Ideální kurz, pro ty, kteří si nedávno pořídili Krasopero 🙂 Doporučuji kvalitní papír na psaní perem (např. Rhodia) nebo pauzovací papír (Krasoblok). Perko Hiro Leonardt 41 nebo Nikko G.

Prosím přečtěte si pečlivě veškeré informace ke kurzu.

Další informace

Hmotnost 1 kg

3 recenze ONLINE Kurz Krasopsaní pro začátečníky (brush pen nebo pero)

 1. Barbora Tůmová (ověřený vlastník)

  Když někdo něco takového dělá srdcem, je to znát v každém slově. Děkuji za možnost přijít v této době na jiné myšlenky. Skvělá možnost, jak začít s krasopsaním, bez tohoto kurzu jen těžko… S velkým poděkováním B.B.

 2. Lucie

  Výborný kurz, za aktuálních podmínek super, že mohl být online. Pomůcky mi přišly až do Belgie a vše bez problémů.
  Kurz byl hrozně fajn, umím si představit, že v reálu je to tisíckrát lepší a je tam možná i lepší možnost feedbacku jak držet pero a jak a kde přitlačit. Vše se ale dalo zvládnout online.
  Klidně bych si podobný kurz dala každý týden. Moc doporučuju a Hanka Krasopiska je skvělá!

 3. Radka (ověřený vlastník)

  Kurz byl úžasný, pro mě úplně jiný svět. I přes to, že probíhal on-line, vše bylo srozumitelné a dalo se zvládnout. Ale i tak se těším na osobní kontakt :o) Vaše nadšení, Hanko, je patrné a nakažlivé, ať vydrží co nejdéle, nejlépe napořád.
  Děkuji a i když nedisponuji ani facebookem či instagramem 😀 budu drilovat a drilovat .Radka, Praha

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč (vč. DPH) je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?