ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

2.000,00 

 • Ideální jako dárek
 • Do poznámky nám napište, kterou variantu si přejete: brush pen, pero nebo akvarel)
 • Budete psát zároveň se mnou, kamera snímá mé ruce
 • Vše potřebné na kurz vám zašleme domů (pozor: varianta psaní perem vyžaduje z části vlastní potřeby)
 • Termín si sami zvolíte na základě domluvy na [email protected]
 • Flexibilita při výběru termínu (víkend, všední den, 11:00-20:00)
 • Před kurzem vám zašleme odkaz na živý přenos
 • Potřebovat budete pouze připojení k internetu (webkamera není nutná)
 • Budeme se učit moderní kaligrafii neboli Krasopsaní
 • Vhodné i pro leváky
 • Pro muže, ženy a děti od 8 let
Vyčistit

Popis

Ukázka variant je níže. Jedná se o jednu z variant dle výběru, jednorázový ONLINE kurz.

1. Krasopsaní brush penem (fixem) 2,5h: Budeme se učit moderní kaligrafii neboli krasopsaní speciálními fixy, dozvíte se triky a kouzla správného krasopisu a dalších speciálních technik. Pracovat budeme s KrasoPísankou a dvěma brush peny Tombow, které vám zašleme domů. V ceně je také Krasoblok A4. Možnost přizpůsobit pro pokročilé. Produkty v hodnotě 720,-

2.Krasopsaní perem 2,5h: Ukážu vám základy krasopsaní, jak správně držet násadku, čistit perka nebo jak vybrat ten správný inkoust a papír. Domů vám zašleme skripta, Krasoblok na psaní perem, mini sadu Krasoinkoustů (na výběr ze dvou variant) a perko. JE POTŘEBA MÍT VLASTNÍ NÁSADKU (pero). Za tři hodiny si ukážeme základní tahy, abecedu a fráze. Ideální kurz, pro ty, kteří si nedávno pořídili Krasopero 🙂 Produkty v hodnotě 690,-

3.Malování akvarelových motivů 2h: Naučím vás základy jednoduchých abstraktních motivů štětcem a štětcovým perem. Jednoduché věnečky lístek za lístkem. Krásný doplněk ke krasopsaní. Domů vám zašleme Krasoblok na tvoření, štětcové pero, štětec a mini sadu Krasoinkoustů (na výběr ze dvou variant). Produkty v hodnotě 999,-

Prosím přečtěte si pečlivě veškeré informace ke kurzu. Pokud se jedná o dárek, napište nám to do poznámky a  pošleme vám dárkový poukaz a vše dáme do hezké krabičky s vánoční kartou. Možnost odeslání až později obdarovanému domů.

1 recenze ONLINE Kurz Krasopsaní na míru (i jako dárek)

 1. Eva (ověřený vlastník)

  Online Kurz krasopsaní na míru byl naprosto skvělý. Hanka je výbroná učitelka, moc mě to bavilo a rozhodně to nebyl můj poslední kurz u Hanky 🙂 Moc doporučuji!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?