Metalické plátky

Metalické plátky

89,00 

  • Dekorativní metalické plátky
  • Na výběr ze tří odstínů
  • Natrhejte a ozdobte své pečetě nebo papír
  • Materiál – měď a zinek, barva (nejedná se o pravé zlato/stříbro)
  • Velikost – 16 x 16 cm a 14 x 14 cm (10 ks)
  • Není určeno na zdobení potravin
Vyčistit

Popis

Postup při zdobení pečetě: roztopený pečetní vosk nalejte na papír a před přiložením pečetidla na ještě horký vosk položte (například pinzetou) kousky metalických plátků. Opatrně pak přiložte pečetidlo. Za minutku je hotovo.

Pečeť je krásný doplněk nejen pro vaše psaní, ale i ozdoba na cokoliv, čemu chcete dodat punc elegance. Ideální na svatební oznámení, pozvánku na party nebo jako třešnička na dortu na balení vašich produktů. Zkrátka všude, kde chcte dát najevo, že vám na někom záleží. I kdyby to bylo jen pro vaši radost, určitě se zabavíte při pečetění čehokoliv.

Další informace

Rozměry -
Barva

Zlatá, Měděná, Stříbrná

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Metalické plátky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?