Dárkový set na pečetění

Dárkový set na pečetění

490,00 

  • NOVINKA!
  • Lžička a pečetidlo v setu
  • Dárková krabička s logem
  • Pečetidlo je bez rytiny (motiv můžete přikoupit)
  • Rukojeť z průhledného resinu (pryskyřice)
  • Ideální na svatby, pozvánky, produkty nebo poukazy
  • Materiál – mosaz a resin
Vyčistit

Popis

Pečeť je krásný doplněk nejen pro vaše psaní, ale i ozdoba na cokoliv, čemu chcete dodat punc elegance. Ideální na svatební oznámení, pozvánku na party nebo jako třešnička na dortu na balení vašich produktů. Zkrátka všude, kde chcete dát najevo, že vám na někom záleží. I kdyby to bylo jen pro vaši radost, určitě se zabavíte při pečetění čehokoliv.

Pečetidlo nemá rytinu, můžete jej použít na zdobení s rostlinami, metalickými plátky nebo třpytkami. Kov je odnímatelný-na rukojeť můžete přišroubovat jakýkoliv motiv z naší nabídky.

Další informace

Hmotnost -

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dárkový set na pečetění“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?