Pečetidlo - Motivy Láska

Sleva!

Pečetidlo - Motivy Láska

290,00 390,00 

  • VÝPRODEJ na vybrané motivy, které se už nebudou opakovat
  • NOVĚ možnost zakoupení pečetidla bez rukojeti
  • Slevový kód “bez1rukojeti” zadejte při check-outu (pokud máte více než jedno pečetidlo, místo jedničky dejte příslušné číslo)
  • Pečetidlo podle vlastnoručně nakresleného návrhu
  • Ideální na svatby, pozvánky, produkty nebo poukazy
  • Materiál – mosaz a dřevěná rukojeť
  • Velikost se zobrazí po zvolení motivu a barvy rukojeti
Vyčistit

Popis

Pečeť je krásný doplněk nejen pro vaše psaní, ale i ozdoba na cokoliv, čemu chcete dodat punc elegance. Ideální na svatební oznámení, pozvánku na party nebo jako třešnička na dortu na balení vašich produktů. Zkrátka všude, kde chcte dát najevo, že vám na někom záleží. I kdyby to bylo jen pro vaši radost, určitě se zabavíte při pečetění čehokoliv.

Další informace

Hmotnost -

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pečetidlo – Motivy Láska“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?