Pečetní vosk-Srdíčka

Pečetní vosk-Srdíčka

119,00 

  • Pečetní peletky na lžičku ve tvaru srdce
  • Sklenička s uzávěrem
  • Jednoduchá a rychlá manipulace
  • Na cca 15 ks pečetí
  • Obsah skleničky- 40-45 ks peletek
Vyčistit

Popis

Postup při pečetění: peletky umístěte na speciální lžičku na tavení pečetního vosku-2-3 ks na pečeť. Nad plamenem svíčky nechejte vosk roztopit (neměl by bublat). Poté z blízka nalejte na povrch. Ihned přiložte pomalu pečetidlo na horký vosk. Odstraňte po zatuhnutí vosku (cca 1 minuta). Tip: Proces můžete urychlit chlazením pečetidla v mrazáku nebo na kostce ledu.

Nebojte se mixovat barvy-použijte každou peletku jiné barvy, ve lžičce je po roztopení NEmíchejte! Tekuté nalejte na papír (krouživým pohybem můžete vytvořit mramorový efekt).

Lžičku očistíte opětovným nahřátím a setřením ubrouskem. Pozor, ať se nepopálíte!
Pečetění provádějte ve větrané místnosti a nevdechujte výpary z taveného vosku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pečetní vosk-Srdíčka“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?