Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein

Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein

119,00 490,00 

 

  • Upravené plnicí pero s perkem Zebra G
  • Pro začátečníky i pokročilé, leváky i praváky
  • Pratické psaní kdekoliv a kdykoliv
  • Materiál – plast, kov
  • Prosím přečtěte si před koupí pečlivě popis níže

Popis

Plnicí pera už dávno nejsou určená jen k běžnému psaní. Díky upravenému plnicímu peru, které má místo klasického hrotu perko, můžete trénovat kaligrafii dle libosti. Díky přítlaku a odlehčení pero funguje na stejném principu jako namáčecí přímé pero. Výhodou je, že nemusíte psaní přerušovat, abyste perko namočili do inkoustu 🙂

Jak pero naplnit: Toto pero má konvertor (zásobník na inkoust), který funguje na principu podtlaku. Stačí sundat víčko (tahem), odšroubovat druhou část pera a vyndat tahem plastový zásobník. Tento ponoříte (stačí pár mm) do inkoustu a pístem budete kroutit po směru hodinových ručiček. Ujistěte se předtím, že je píst uvnitř dole (aby mohl jít podtlakem nahoru).

Perko není třeba před prvním psaním čistit! Hrot po psaní pouze svrchu otřete suchým ubrouskem a udržujte jej v suchu. Toto perko není jako běžné perko nerezové a za pár měsíců může dojít ke korozi, obzvlášť pokud ho necháte dlouho nečinně ležet 🙁. Má tendenci se ve víčku zapařit a tak dojde ke korozi. I přes korozi se dá s perem psát, ale může dojít i k ucpání a je nutné čištění části pod perkem, aby inkoust mohl dále proudit. Je možné za čas perko vyměnit, ale musí být speciálně upraveno, aby sedělo do plnicího pera. Pero doporučujeme ukládat svisle, špičkou nahoru- tímto lze korozi předcházet.

TIP: Během psaní se může stát, že inkoust nepoteče, stačí opět odšroubovat druhou část těla a pístem nahoře pootočit cca půl otočky proti směru hodinových ručiček, aby se inkoust dostal k perku. Toto doporučuji udělat před každým psaním, jelikož inkoust se časem odpařuje.Pokud s perem nebudete nějakou dobu psát, inkoust zaschne a pero bude mít problém opět “nastartovat”. Špičku pera ponořte na chvilku do vody, aby inkoust povolil.

Nezapomeňte si přikoupit inkoust, pouze s tímto můžeme zaručit správnou funkci a výsledky. Pero neplňte inkousty, které nejsou určeny do plnicích per (ani Krasoinkousty). Rozdíl ve složení mezi kaligrafickými inkousty a inkousty do plnicích per by mohl pero ucpat nebo nadobro zničit.

Pokud si k peru zakoupíte náš inkoust do plnících per, naplníme a otestujeme vaše pero před odesláním.

Psaní máme vyzkoušeno na papíru v sešitech Oxford a Rhodia.

Další informace

Hmotnost-

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
Powered by
1-3 of 26 reviews
  1. Online kurz krasopsaní byl pro mě přínosným a díky Hance velmi příjemným zážitkem. Těším se na další!

  2. I já přidám svou zkušenost, která určitě není první a ani poslední, osobně jsem byla asi před 3 lety na kurzu v Praze brush penem a tím se rozjela má kreativita ve tvorbě přání, jmenovek na svatbu, dárků pro své blízké,…. a hlavně radost, z toho co dělám, je to i skvělý relax a počkejte ty výsledky 🙂 Věděla jsem, že budu chtít víc a včera jsem s Hankou měla online kurz s kaligrafickým perem a bylo to opět úžasný. Hanka ví, co dělá a dělá to fantasticky, přizpůsobí to k vašim zkušenostem, přáním a i jsme si u toho hezky popovídaly. Pokud se někdo rozmýšlíte, tak vám vřele Hanku jen a jen doporučím, uděláte tím radost nejenom sobě, ale i vašim známým 🙂 Jejich e-shop nikdy neopustím s prázdnou, výbava musí být. Děkuji za další zkušenosti

  3. Úžasný kurz, Hanka se dokáže zcela přizpůsobit zkušenostem žáka, nikam nespěchá a vše hezky vysvětlí. Je to skvělá cesta pro ty kteří se chtějí přiučit něčemu novému, ale nevědí jak na to nebo kde začít. kurz jsem si opravdu moc užila, navíc z pohodlí domova:) už se těším až budu po večerech trénovat. Hani moc děkuji!

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?