Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein

Sleva!

Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein

349,00 490,00  včetně DPH

 

 • Upravené plnicí pero s perkem Zebra G
 • Pro začátečníky i pokročilé, leváky i praváky
 • Pratické psaní kdekoliv a kdykoliv
 • Materiál – plast, kov
 • Prosím přečtěte si před koupí pečlivě popis níže

Vyčistit

Popis

Plnicí pera už dávno nejsou určená jen k běžnému psaní. Díky upravenému plnicímu peru, které má místo klasického hrotu perko, můžete trénovat kaligrafii dle libosti. Díky přítlaku a odlehčení pero funguje na stejném principu jako namáčecí přímé pero. Výhodou je, že nemusíte psaní přerušovat, abyste perko namočili do inkoustu 🙂

Jak pero naplnit: Toto pero má konvertor (zásobník na inkoust), který funguje na principu podtlaku. Stačí sundat víčko (tahem), odšroubovat druhou část pera a vyndat tahem plastový zásobník. Tento ponoříte (stačí pár mm) do inkoustu a pístem budete kroutit po směru hodinových ručiček. Ujistěte se předtím, že je píst uvnitř dole (aby mohl jít podtlakem nahoru).

Perko není třeba před prvním psaním čistit! Hrot po psaní pouze svrchu otřete suchým ubrouskem a udržujte jej v suchu. Toto perko není jako běžné perko nerezové a za pár měsíců může dojít ke korozi, obzvlášť pokud ho necháte dlouho nečinně ležet 🙁. Má tendenci se ve víčku zapařit a tak dojde ke korozi. I přes korozi se dá s perem psát, ale může dojít i k ucpání a je nutné čištění části pod perkem, aby inkoust mohl dále proudit. Je možné za čas perko vyměnit, ale musí být speciálně upraveno, aby sedělo do plnicího pera. Tento proces teprve testujeme.

TIP: Během psaní se může stát, že inkoust nepoteče, stačí opět odšroubovat druhou část těla a pístem nahoře pootočit cca půl otočky proti směru hodinových ručiček, aby se inkoust dostal k perku. Toto doporučuji udělat před každým psaním, jelikož inkoust se časem odpařuje.Pokud s perem nebudete nějakou dobu psát, inkoust zaschne a pero bude mít problém opět “nastartovat”. Špičku pera ponořte na chvilku do vody, aby inkoust povolil.

Nezapomeňte si přikoupit inkoust, pouze s tímto můžeme zaručit správnou funkci a výsledky. Pero neplňte inkousty, které nejsou určeny do plnicích per (ani Krasoinkousty). Rozdíl ve složení mezi kaligrafickými inkousty a inkousty do plnicích per by mohl pero ucpat nebo nadobro zničit.

Pokud si k peru zakoupíte náš inkoust do plnících per, naplníme a otestujeme vaše pero před odesláním.

Psaní máme vyzkoušeno na papíru v sešitech Oxford a Rhodia.

Další informace

Hmotnost -

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plnicí pero na kaligrafii-Frankenstein“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Mail

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Mail

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
 1. Kateřina Polcarová

  Skvěle se mi hodila na trénink když jsem začínala. K písance je také přiložen super brushpen Tombow takže stačí si jen sednout za stůl, pustit třeba nějakou hezkou hudbu, uvařit kávu a prostě začít.
  Dodnes ji používám když si nejsem jistá u nějakého písmene.
  Dokoupila jsem si také knihu Krasopsaní s Krasopiskou a je to nádherné čtení. Krásně zpracováno, spousty informací a hlavně nádherné fotky prací Hanky Krasopisky!
  Ať se Vám psaní daří ale hlavně ať z toho máte radost a potěšení, to je totiž nejdůležitější!

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

 2. Lucie

  Krasopsaní je vášeň, která Vás chytne a jen tak nepustí a díky KrasoPísance je to intenzivnější. Je to skvělý nástroj na trénování. Líbí se mi, že je to celé v češtině a je to přesně to co na začátek potřebujete. Můžu vřele doporučit.

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

 3. Olina, Brno

  Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne i když se přiznám, že jsem na něj zapomněla a přijela na poslední chvíli. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

  KrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCEKrasoPísanka pro začátečníky + brushpen Tombow, AKCE

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?