Starožitná perka

Starožitná perka

39,00 89,00 

  • Starožitná perka v dobrém stavu
  • Limitovaný počet kusů
  • Určeno ke psaní s násadkou a inkoustem

Popis

Pořiďte si kousek historie a ponořte se do psaní se starožitnými perky. Perka, která se (s výjimkami) už dnes nevyrábí a jsou raritou jsem ulovila ve starožitnictví. Zub času na některých zanechal stopu, ale vybrala jsem pro vás ta, se kterými se ještě dá udělat na papíře paráda. Občas mohou mít maličko rzi, ale na částech, které se neponořují do inkoustu, tedy to nemá na funkci vliv. Perka jsou opravdu neobvyklá, krásně se s nimi píše a je to docela jiný pocit, než psaní s dnešními moderními perky. Špičatá perka jsou obzvlášť výborná na tradiční kaligrafii-styl Copperplate.

Perko je třeba před namočením do inkoustu očistit od mastnot. Nejlépe poslouží syrová brambora-několikrát do ní perko zapíchněte a otřete do ubrousku. Inkoust by měl pokrýt perko rovnoměrně (neměl by nikde prosvítat kov). Nezapomeňte otřít špičku o kraj skleničky nebo kalamáře a zbavit se tak nadbytku inkoustu.

Vždy po dopsání perka očistěte a osušte. Skladujte v suchu.

Další informace

Hmotnost-

1 recenze Starožitná perka

  1. Kateřina

    Perka jsou v tom nejlepším stavu, krásně kloužou po papíře, vůbec nezadrhávají a mají příjemnou měkkost. Píše se mi s nimi jedna báseň. Pokud chce mít někdo ve sbírce raritu, tak doporučuji všemi deseti

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu

Vyhledat produkt

Košík

Právě v akci

Recenze
Powered by
1-3 of 26 reviews
  1. Online kurz krasopsaní byl pro mě přínosným a díky Hance velmi příjemným zážitkem. Těším se na další!

  2. I já přidám svou zkušenost, která určitě není první a ani poslední, osobně jsem byla asi před 3 lety na kurzu v Praze brush penem a tím se rozjela má kreativita ve tvorbě přání, jmenovek na svatbu, dárků pro své blízké,…. a hlavně radost, z toho co dělám, je to i skvělý relax a počkejte ty výsledky 🙂 Věděla jsem, že budu chtít víc a včera jsem s Hankou měla online kurz s kaligrafickým perem a bylo to opět úžasný. Hanka ví, co dělá a dělá to fantasticky, přizpůsobí to k vašim zkušenostem, přáním a i jsme si u toho hezky popovídaly. Pokud se někdo rozmýšlíte, tak vám vřele Hanku jen a jen doporučím, uděláte tím radost nejenom sobě, ale i vašim známým 🙂 Jejich e-shop nikdy neopustím s prázdnou, výbava musí být. Děkuji za další zkušenosti

  3. Úžasný kurz, Hanka se dokáže zcela přizpůsobit zkušenostem žáka, nikam nespěchá a vše hezky vysvětlí. Je to skvělá cesta pro ty kteří se chtějí přiučit něčemu novému, ale nevědí jak na to nebo kde začít. kurz jsem si opravdu moc užila, navíc z pohodlí domova:) už se těším až budu po večerech trénovat. Hani moc děkuji!

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?