Aktuálně: V pondělí 14. 6. 2021 naskladníme nové odstíny:
2; 8; 11; 18; 19; 20; 21; 40; 41; 43; 44; 45
Barvy ručně z metalických a neonových pigmentů. Dala jsem jim jméno Aurora, jako polární záře, která hraje všemi barvami. I jednotlivé barvy dostaly v roce 2020 názvy podle planet a hvězd. Vše se točí kolem nebe 🙂 Momentálně k dostání v 50 odstínech, včetně limitované podzimní edice. Najdete zde taky výhodné vánoční sety, nebo úložné plechové krabičky a štětce.

Při nákupu nad 2.000 Kč (vč. DPH) je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Filtrovat podle ceny
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?