Aktuálně: Přihlaste se k odběru Krasonovinek na hlavní stránce a dostávejte přednostně info o přidání nových Krasoper na web.
Ručně vyráběné oblique násadky ze dřeva a resinu, které vám díky ergonomickému tvaru a příjemnému materiálu zpříjemní vaše krasopsaní. S láskou z České republiky.

Zobrazuji všech 28 výsledků

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Filtrovat podle ceny
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?