Aktuálně: Novinka! Můžete si objednat hotové pečetě, které jednoduše na vaše obálky přilepíte.
Pečetidla teď najdete podle motivů
Ke každému motivu si můžete zvolit barvu rukojeti. NOVĚ lze zakoupit pečetidlo BEZ RUKOJETI. Prosím zvolte variantu “Bez rukojeti” a použijte u platby příslušný slevový kód z popisu produktu.
Všechna pečetidla mají motiv, který jsem nakreslila nebo napsala, tedy ho jinde neseženete 🙂 Pokud víte o nějakém, který vám u nás chybí, budu ráda za tip na [email protected]

Zobrazuji všech 21 výsledků

Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA pro ČR a SK.
Kategorie produktu
Filtrovat podle ceny
Košík
Recenze

Kniha Krasopsaní
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!

Kurz a Krasopísanka
Olina, Brno 
Už se těším, až v pochmurných a tmavých podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?