Recenze

Recenze můžete vložit přímo na stránce u daného produktu nebo kurzu v sekci u popisku s názvem Hodnocení.

Pokud se již na webu nezobrazuje produkt nebo kurz, který jste si zakoupili a rádi byste nám zanechali recenzi, tak nám ji můžete vložit zde.

Děkujeme.
8 měsíci ago
Kája K.
Knihu mám a je opravdu boží❤️ Už jsem si pár knih prošla, ale přesně tuhle jsem hledala. Knihu která nebude celá napsaná o tom já véct tah nahoru a dolů. Samozřejmě chápu, že pro úplné začátečníky se to hodí, ale já chtěla knihu kde bude mnoho technik, inspirace, fotek a také bych chtěla podotknout že v knížkách které jsem měla byla většina obrázků(nápisů) vytvořena na iPadu přitom knížka o písmu by podle mě měla obsahovat(pokud není v názvu jinak uvedeno) hlavně ruční písmo. Myslím že tahle kniha je perfektně udělaná, přečtete si o technikách, nástrojích a mnoha dalších užitečných krasopisných věcech, a v písance kterou si můžete dokoupit i s brush penem si vyzkoušíte nebo procvíčíte praxi. Kniha je výborná, maximální spokojenost a děkuji za skvělé rady, tipy a nové techniky. Např. psaní perem na fólie je fakt úžasné.
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
9 měsíci ago
Kateřina Ch.
Přenádherně a elegantně zpracovaná bible krasopsaní od Krasopisky v mé knihovně nesměla chybět, což si uvědomily mé kamarádky a darovaly mi ji k narozeninám v loňském roce. Srozumitelná, inspirativní a plná obrazů. Čistá a půvabná. Plná nejnápaditějších technik a způsobů využití moderní kaligrafie. I tak a mnoha dalšími superlativy by se dala tahle krásná kniha popsat. Můžete ji od začátku do konce číst kdykoli zapomenete, proč jste se pustili do kreativní činnosti, ačkoli zcela bez pochyby nemáte špetku talentu od Boha, nebo jen listovat a čerpat motivaci a inspiraci. S Krasopiskou máte pocit, že krasopsát se může naučit každý. Nezáleží na tom, že váš rukopis by vás sám o sobě dostal na medicínu. Stačí píle, cvik a pochopení pár základních principů. Pak už si najdete vlastní styl a pojetí této nádherné disciplíny. A nejen na stránkách knihy se do písma budete znova a znova zamilovávat.
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
12 měsíci ago
Lucie
Knizka je naprosto nejuzasnejsi, je videt, kolik prace jsi nad tim stravila. Jsem takovej maniak a mam podobnych knizek doma dost, i ted ty ceske nove z velkych vydavatelstvi a ta tva je naprosto objektivne nejlepsi ? takze jeste jednou takto za ni moc dekuju ?
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
1 rokem ago
Anička K.
Nemám slov. Všechno boží. Knihu jsem zatím prolítla, ale můžu říct, že během té chvilky jsem si ujasnila nějaké kaligrafické pojmy. Jsem nadšená, děkuji za to, co děláš Krasopisko. Bez tebe by ze mě krasoholic nebyl. Hihi
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
1 rokem ago
Olina, Brno
Už se těším, až v pochmurných a tmavých  podzimních večerech zasednu u krbu ke krasopísance a budu si tvořit. Kurz byl pro mě úžasným vytržením ze stereotypu všedního dne i když se přiznám, že jsem na něj zapomněla a přijela na poslední chvíli. Hanko, máte můj obdiv, za to, jak se dokážete nadchnout pro věc a věnovat se té věci tak dlouho, dokud se nestanete nejlepší. Klobouk dolů! Přeji Vám, ať se Vám daří minimálně stejně jako doposud a pokud máte nesplněné sny, ať dojdou k naplnění.
Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Brno
1 rokem ago
Iva J. Praha
Krasopsaní byl nejlepší kurz na kterém jsem kdy byla. Po 3 hodinách zjisíte, že se z kaligrafie stane láska na celý život. Kromě toho, že je to úžasná meidtace a relax, je to i veliká radost. Ten pocit, kdy někomu dáte ručně psané a malované přáníčko a vidíte jeho reakci je nepopsatelný. Děkuju Ti Hanko, za tu radost, kterou jsi mě naučila užívat si plnými doušky.
Kurzy Krasopsaní pro začátečníky Praha
1 rokem ago
Lucie
Úžasné je, když si někdo dá záležet a i taková po netu objednaná knížka dorazí zabalená jako dárek, ale je fakt, že od Krasopisky jsem nic jiného nečekala. Jdu nasávat krásu a inspiraci.
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
1 rokem ago
Bára S.
Ta kniha je prostě sexy!
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
1 rokem ago
Šárka M.
Kniha je moc krásná a plná informací a vlastně přesně taková, jaká jsem si myslela, že bude. Už teď si dovedu představit druhý díl! ? Děkuji mockrát, jsi fakt šikovná a klobouk dolů, žes to zvládla!
Kniha Krasopsaní s Krasopiskou
Scroll to Top

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?