Svatba

Objevte kouzlo ručně vyrobených oznámení, které voní papírem a inkoustem

Originální kaligrafie, vytvořená na míru vašemu stylu a přáním

Možnost knihtisku nebo digitálního tisku Vašich oznámení

Ručně psané oznámení je nejenom stylovou zprávou o Vaší svatbě, ale i krásnou památkou na Váš velký den a vyjádření pozvaným, že Vám na nich opravdu záleží. Svatební oznámení nabízí nepřeberné množství stylů a možností a já s Vámi ráda všechny proberu. Společně najdeme to nejlepší řešení – a to ať už si vyberete ručně psanou, nebo tištěnou formu oznámení.

Ráda Vám pomohu doladit i další detaily pro Vaši svatbu: může to být třeba ozdobně psaný svatební slib na velkém papíře, předměty na památku pro svatebčany, jmenovky (ať už papírové, či psané na neobvyklý materiál), ramínka na šaty pro ženicha a nevěstu nebo třeba uvítací tabule. Nic není nemožné a společně můžeme zrealizovat cokoli.

Pečeť je velmi sofistikovaným doplňkem každé korespondence, na které nám záleží. K tvorbě svatebního oznámení nabízím možnost vytvoření vlastního pečetidla. Iniciály novomanželů nebo oblíbená květina či symbol i to je možné. Můžete si vybrat z velkého množství barev pečetících vosků třeba se snítkou eukalyptu nebo s plátkem růže. S výběrem Vám ráda pomůžu tak, aby vše do detailu ladilo.

Detaily spolu můžeme probrat na osobní schůzce v Praze, Brně nebo Ostravě. Pravidelně spolupracuji se Svatby podle Adély a Svatební agenturou Lucie Holé, které vám mohu doporučit v případě, že budete chtít svůj den D naplánovat do posledního detailu.

Pro více informací a domluvení schůzky mi napište na hanka@krasopiska.cz.

Scroll to Top

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?