Šablony z Krasopísanky
pro začátečníky a pokročilé

Chtěli byste si zkusit Krasopsaní, ale nechcete rovnou kupovat písanku? Níže najdete pár stránek z mé Krasopísanky k tisku. Můžete si tak vyzkoušet Krasopsaní s brush penem (instrukce jsou u obrázku) nebo falešnou kaligrafii s jakýmkoliv fixem nebo tužkou.

Pokud máte zájem o video iPad Krasopsaní pro začátečníky zdarma, prosím přihlašte se k odběru Krasonovinek ZDE.

Video návod na barevné krasopsaní na iPadu ZDE.

Základí tahy
Základní tahy

Základní tahy z Krasopísanky pro brush pen Tombow Abt, Molotow, Ecoline a další.

Následuj šipky. Tenké stopy (lehce špičkou) jsou vždy směrem nahoru, široké (přítlak) vždy směrem dolů. Obtahuj šedě předkreslené tahy. Výborné na trénink před psaním písmen. Z těchto tahů pak budeme skládat písmena 🙂Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie – doplň široké stopy a vybarvi je.
/vytiskni na formát A4/

Doporučuji značky Tombow ABT Dual Brush, Molotow Aqua Brush nebo Ecoline 🙂 Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie.

Ahoj sablona
Pozdravy a poděkování

Ahoj! Vytiskni předlohu z Krasopísanky na formát A4 a obtahuj brush penem – štětečkovým fixem.

Ilustrace okolo písma obtahuj druhou stranou fixu Tombow nebo jakýmkoliv fixem s tenkým hrotem. Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie – doplň široké stopy a vybarvi je. 

Doporučuji značky Tombow ABT Dual Brush, Molotow Aqua Brush nebo Ecoline 🙂 Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie.

Šablony zdarma
Různé styly písma

Najít svůj styl není jednoduché. Pomůže vám k tomu tato stránka z Krasopísanky pro pokročilé, kde se dozvíte taky více o bounce kaligrafii, flourishingu a jak změnit styl vašeho krasopsaní.

Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie – doplň široké stopy a vybarvi je. Obtahuj pomalu a písmena rozděluj na jednotlivé tahy.
/vytiskni na formát A4/

Doporučuji značky Tombow ABT Dual Brush, Molotow Aqua Brush nebo Ecoline 🙂 Pokud nemáš brush pen, použij obyčejný fix a techniku falešné kaligrafie.

Sklenička vděčnosti šablona
Nálepka na tvou Skleničku vděčnosti

Zapisujte si vše za co jste vděčni. Každý den nebo jednou týdně, to už je na vás. Je lepší si připomenout vše co máme, než si stěžovat na to, co nám chybí. Vděčnost přináší pozitivní přístup k životu! Na konci roku, nebo až budete mít slabou chvilku, si můžete zase vše přečíst. Pokud nevíte jak začít, zkuste se zamyslet: Za koho jsem vděčná? (partner co mi uvaří, rodiče, kteří jsou zdraví, přátelé atd.) Za co jsem vděčná? (možnost pitné vody, domov, demokracie atd.)

Vytiskni si štítek na papír nebo samolepící fólii a nalep na zavařovačku nebo svou spešl skleničku. A při zapisování nezapoměn psát krasopisně! :))

Skleničku (např. zavařovací nebo skleničku po prázdné svíčce), papír nebo samolepící fólii/štítky pro tisk nálepky, malé čtverečky papírků na které budete psát a něco na krasopsaní čím vzkaz napíšete.

Stáhněte a vytiskněte si rozvrh hodin. Pro malé i velké školáky a školačky. Vybrat si můžete ze čtyř designů, které jsem pro vás připravila. Věřím, že udělají váš školní rok barevnější!

Ideální velikost papíru A5, na A4 se Vám vejdou dva pod sebe 🙂

Pokud vás krasopsaní zaujalo, budou se vám hodit tyto věci:

I my potřebujeme cookies, aby e-shop správně fungoval a aby se vám taky zobrazovaly nabídky, které vás mohou zajímat. Souhlasíte s nimi?